Druhý školní rok za námi

4. července 2008, Martin Štefko, šéfredaktor

Druhý ročník Studenta, respektive jeho druhý školní rok, je za námi a před námi a vlastně už kolem nás jsou letní prázdniny, a tedy doba, kdy má náš magazín pauzu. Asi je na čase trochu ten právě zakončený rok shrnout, do čehož bych se rád pustil.

K týmu redaktorů se přidalo několik nových tváří a některé z nich se poměrně dobře uchytily a psaly vesměs pravidelně. Bohužel se to nedá říct o všech a v posledních měsících bylo vidět, že články prostě nejsou. Odevzdaně musím konstatovat, že je to částečně i vina šéfredaktora, tedy moje, který svou práci částečně zanedbával. Omluva by se jistě dala nalézt v tom, že jsem právě zakončoval tříleté studium na vysoké škole a měl plno práce s bakalářskou prací a se státnicemi, ale já to tím omlouvat nebudu. Čas jsem si měl najít, což se však nestalo.

A tak se prázdniny jeví jako částečné vykoupení. Na Studentovi nastane klid, já můžu znovu dát dohromady tým lidí, kteří se v září znovu pustí do psaní, a tentokrát už naplní Student svými články, které budou znovu vycházet pravidelně a bez delších prodlev. Tímto určitě chci poděkovat všem autorům, kteří neustále přispívali.

Během prázdnin bych rád vytvořil jádro autorů, s nimiž se setkáte v novém školním roce a kteří udrží Studenta nad vodou. Protože teď bohužel musím konstatovat, že ten neúplný první školní rok, kdy začal Student vycházet, byl o poznání úspěšnější a plodnější. Doufám, že za rok budu moci říct něco jiného.

Všem čtenářům Studenta, ale i všem ostatním přeji příjemné letní prázdniny a spoustu zážitků, o nichž se dá jistě psát.

Autor je studentem 2. ročníku oboru Účetnictví a finanční řízení podniku Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Diskuze na téma Druhý školní rok za námi

:) :( :D :p :| :O ;) 8) X) :_( :$ :@ :Z

Pro odeslání příspěvku se můžeš přihlásit nebo odeslat anonymně pod přezdívkou. Pro přihlášení musíš být zaregistrovaný. U příspěvků neregistrovaných nebo nepřihlášených uživatelů se zobrazí IP adresa.

Jméno nebo přezdívka:
Opiš kontrolní kód: Kontrolní kód

Příspěvky obsahující vulgární výrazy, komerční odkazy nebo odkazy nesouvisející s tématem budou smazány.

seminarky bez prace

Podklady pro seminární práce

Hodnocení článku

2,9
Oznámkuj článek jako ve škole
1 2 3 4 5
Známkovalo 2053 čtenářů

Další články tohoto autora