Hokejový souboj univerzit

11. března 2009, Mape

V Brně se chystá exhibiční utkání, které asi nemá obdoby. 25. března vyjedou na led brněnské hokejové haly Rondo studenti dvou největších brněnských škol.

Prostřednictvím amatérských hokejistů (studentů) se utká Masarykova Univerzita s Vysokým učením technickým. Je to jedna z mnoha jiných událostí, jejichž konání je součástí velkých oslav výročí obou již zmíněných škol. Konkrétně, MU letos oslaví 90. a VUT 110. výročí svého založení. Hokejové utkání začne v 19 hodin, přepokládaný konec je o 2 hodiny déle. Hned poté začne v klubu Caribic „after party“ na kterou je vstup zdarma. Organizátoři píší, že očekávají až 6500 návštěvníků, pro které je připraveno občerstvení a krom hokeje ještě zábavní show a také překvapení :-).

Nemáte-li to do Brna daleko, přijďte se pobavit, nebo podpořit svou univerzitu. Pokud se chcete dovědět více nebo si zakoupit vstupenky na toto klání, přejděte na http://www.hokejovysouboj.cz/.

Diskuze na téma Hokejový souboj univerzit

:) :( :D :p :| :O ;) 8) X) :_( :$ :@ :Z

Pro odeslání příspěvku se můžeš přihlásit nebo odeslat anonymně pod přezdívkou. Pro přihlášení musíš být zaregistrovaný. U příspěvků neregistrovaných nebo nepřihlášených uživatelů se zobrazí IP adresa.

Jméno nebo přezdívka:
Opiš kontrolní kód: Kontrolní kód

Příspěvky obsahující vulgární výrazy, komerční odkazy nebo odkazy nesouvisející s tématem budou smazány.

[1] kub (88.101.146.125), 14. března 2009 10:28
Konec je o 2 hodiny později, ne déle.

seminarky bez prace

Podklady pro seminární práce

Hodnocení článku

2,9
Oznámkuj článek jako ve škole
1 2 3 4 5
Známkovalo 2280 čtenářů

Další články tohoto autora