Studentská halenka

12. března 2008, Tomáš Tesař

Bílá halenka, lehce průsvitná a na tři knoflíčky rozepnutá, černá minisukně, hezky přiléhavá, svůdný mandlový parfém, k tomu nevinný usměv, nenápadný make-up, řasy černé jako noc a vlasy vyčesané do drdolu. Že se kvůli vám kolegyně z ročníku takto normálně nevyšňoří? No není se co divit, zřejmě si to šetří na zkoušku, ale že by náhoda?

Ženské zbraně bezesporu dokáží divy. Kolikrát zapomene dopravní policista při pohledu do lákavého výstřihu spanilé, vnadné řidičky napsat jednu nulu do bločku pokut, kolikrát nechá muž nemalé spropitné milé servírce nebo kolikrát zvítězí v konkurzu na místo sekretářky krása nad kvalifikací? Na mysl vyvstává otázka, zda-li je to pouhá souhra náhod a shoda okolností, nebo je za tím něco víc. Ono by se nebylo až zas tak moc čemu divit, je to podle mého názoru snad i přirozené, ale poněkud zarážející je fakt, že se takové zbraně úspěšně využívají i na akademické půdě. A leckdy rozhodují i o bytí a nebytí studentky u zkoušky.

Studenti to mají oproti svým křehčím protějškům těžší. Žádné dekolty (co si budeme povídat – bohudík!) se pro ně nedělají, se rtěnkou na ústech by taky asi díru do světa neudělali, tak co se dá dělat? Ano, musí se to prostě perfektně naučit. Samozřejmě netvrdím, že studentky chodí naprosto nepřipravené a nic neumí, ale přiznejme si to – stačí hodit očko na mladého, ale i postaršího zkoušejícího, a dějí se věci…

V lásce a válce je dovoleno vše. Škola je svým způsobem boj, tak proč nevyužívat své zbraně. A my jim můžeme jen závidět…

Autor je studentem 2. ročníku Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze

Diskuze na téma Studentská halenka

:) :( :D :p :| :O ;) 8) X) :_( :$ :@ :Z

Pro odeslání příspěvku se můžeš přihlásit nebo odeslat anonymně pod přezdívkou. Pro přihlášení musíš být zaregistrovaný. U příspěvků neregistrovaných nebo nepřihlášených uživatelů se zobrazí IP adresa.

Jméno nebo přezdívka:
Opiš kontrolní kód: Kontrolní kód

Příspěvky obsahující vulgární výrazy, komerční odkazy nebo odkazy nesouvisející s tématem budou smazány.

[12] Avis (86.49.29.198), 5. května 2010 15:10
Nevyužívám toho, ale je to pravda. Jinak skvele napsáno ;)
[11] majky170 (90.179.32.150), 15. července 2009 15:13
je to fakt pravda protze segra je taky emo:)
[10] Any**, 27. dubna 2008 00:02
Když byste to náhodou někdo z Vás ještě pořád nepochopil,tak můj mail je Freks1@seznam.cz Můžem o tom podiskutovat :D
[9] Any**, 26. dubna 2008 23:59
Nechápete že nás komerce ničí ?? Pak raději mlčte a o emu nemluvte. Taky soudíte bezdomovce za to,že se snaží udělat něco se svým životem i když jediné co mají je nebe ?? Soudíte lidi nemocné AIDS i když mohli onemocnět pouhým nedopatřením ?? Soudíte Romy,že mají jinou barvu pleti ?? Asi by to stálo za zamyšlení nemyslíš ?? Měli byste se zamyslet a nechat nás dýchat !! Vzala jsem ti dech... Ne překvapivě,to je totiž emo !!
[8] Any**, 26. dubna 2008 23:59
Oblečení. Oblečením demonstrujeme tenhle svět. Není to o tom býti IN. Chci bojovat za svůj životní styl !! Navíc emo nemá pravidla... Není nikde psáno,že musíte nosit proužky,hvězdičky... Pravidla vymysleli třináctileté fanynky Tokio hotel kráčející si Václavákem s cigaretou v puse !! Ne my sakra !! Poslední věc je sebepoškozování... Mnozí z nás jsou vztahovační a přecitlivělí... Ale s emo jako takovým to nemá co dělat !! Spousta z VÁS to dělá a nejste emo... A spousta z NÁS to nedělá !! Já konkrétně jsem tohle nikdy neudělala... a všichni emáci,které znám též ne !! Asi jste Tomáši neměl správné informace. Suďte mě za to,že mi je čtrnáct. Ale já jsem já a zatím si stojím.
[7] Any**, 26. dubna 2008 23:58
Asi podle Vás ze sebe děláme chudinky,ale jde pouze o to nebát se projevovat svoje city !! Vy se řídíte předsudky společností a bojíte se jít si vlastní cestou !! MY se klidně objímáme na ulici s nejlepší kamarádkou,nemáme strach z dotyků. A není to pouze dotycích,je to o vyčlenění se. Vy,ačkoliv byste to sebevíc chtěli,jste měli strach z kritiky. Proč ?? Abyste snadněji překonávali vnější vlivy světa ?? Pokud někdo z nás trpí depresemi má to reálné příčiny. Stačí se podívat na ta nebohá zvířatka snažící se dostat z klece... musí tam být jenom kvůli nám LIDEM... trpět... a cítit tu mocnou bezmoc Stačí se podívat na teroristické útoky. Stačí se podívat na nenávist všude kolem nás šířící se jako nějaká epidemie. Vás tohle baví ?? Baví Vás výhled z okna,ve kterém spatříte jedinou část přírody totožnou s Vaším pokojíkem ?? Baví Vás žít na úkor vymírajících druhů ?? Mě tady hezky není a nebojím se to přiznat... Jsem kvůli tomu slaboch ??
[6] Any**, 26. dubna 2008 23:57
Dovolte abych se k znechucujícímu článku s názvem EMO je šílenství vyjádřïla. Je mi teprve 14 let a jistě mnozí z vás už teď odvrací zrak... Když se dozvíte,že jsem emo,tak se mi zřejmě vysmějete nebo naopak budete mít tu lidskou nenávist. Ano,jste přeci jenom lidé... ne že bych byla něco víc... Chci jen říct,že emo není nic jiného než hudba,emoce a přesvědčení. Emoce ovšem neznamená jen smutek,deprese a slzy,jak si mnozí myslí... Znamená to také radost,smích !! Copak býti citlivý znamená hnedka býti slabý ?? Ale ne,my přeci nejsme slabí,už jen tím,že poukazujeme na náš znepokojující postoj k životu.
[5] Any**, 26. dubna 2008 23:56
Byla bych velice ráda,když byste si přečetl můj názor na emo... Je mi jasné,že nebudete reagovat,ale přesto Vás prosím o trochu zamyšlení... Můj názor je tady i v rubrice EMO je šílenství,tak si ho přečtěte... Dala jsem si s ním pěknou práci:DDíky
[4] Tomáš Tesař, 14. března 2008 09:53
Alča: díky, i když bych pochvalu od dívky nečekal... ;)
[3] Alča (89.24.122.22), 14. března 2008 09:52
Krásně napsaný....
[2] .. (85.71.134.36), 12. března 2008 15:41
Chááá chááá chááá! Máte to těžký, vy kluci.
[1] Tomas (62.171.194.9), 12. března 2008 13:01
Zitra mam test tak letim pro halenku:p

seminarky bez prace

Podklady pro seminární práce

Hodnocení článku

3,3
Oznámkuj článek jako ve škole
1 2 3 4 5
Známkovalo 2125 čtenářů

Další články tohoto autora