Studium na střední škole v USA

22. července 2015, Administrátor

Není velkým tajemstvím, že středoškolské studium v USA je snem mnoha studentů po celém světě. Mladý člověk, který se už na střední škole rozhodne vycestovat na jeden rok studovat do USA, má oproti svým vrstevníkům skutečně velikou výhodu.

Středoškolský student tak v USA pořádně procvičí a zdokonalí anglický jazyk, stejně jako se naučí fungovat sám za sebe v úplně cizím a novém prostředí, ve Spojených státech amerických. Do dalších let studia, ale i do celého svého života, si tak student nese neocenitelné zkušenosti, odvahu, sebedůvěru, obecný rozhled a v neposlední řadě zlepšenou angličtinu a zkušenosti s komunikací s lidmi v USA.

V České republice máte možnost odjet na studium v USA s několika agenturami, ale jen jedna agentura Vám umožní výběr školy podle toho, co studenty baví a čemu se věnují v ČR.

Je to agentura CCI (www.akcevpohode.cz), která má jednu z nejdelších tradic v ČR, a se kterou už úspěšně vycestovalo za ročním studiem do USA, Velké Británie, Francie, Kanady, Německa, Irska, ale třeba i Japonska mnoho spokojených studentů z celé ČR.

U CCI si můžete vybrat z amerických škol zaměřených na sporty jako je lední hokej, basketbal, tenis, volejbal, gymnastika, golf, lyžování, ale i na aktivitu jako je hra na hudební nástroj, fotografování a spousta dalších. Studium v Americe spojené s vaší oblíbenou aktivitou je jednoduše dokonalou kombinací učení, seberozvoje a zábavy, která vás poznamená na celý život.

Čeští studenti na střední škole v USA navštěvují stejný ročník, který by navštěvovali ve své domovině a žijí zde v důkladně vybraných a prověřených hostitelských rodinách.

Středoškolský studijní pobyt v USA trvá 5 a nebo 10 měsíců a na celý pobyt v USA lze získat i stipendium, které hradí všechny náklady včetně letenky! Pro více informací o stipendiu bychom vám doporučili kontaktovat přímo zástupkyni CCI (www.akcevpohode.cz) paní Janu Rule, která vám vše ráda vysvětlí a poradí.

Cena za 5 i 10 měsíční studium v USA v sobě zahrnuje ubytování a stravování v hostitelské rodině, správu programu a studium po celou dobu pobytu v USA.

Program je určen pro středoškolské studenty ve věku od 15 do 18 let v dobrém zdravotním stavu a s angličtinou zvládnutou alespoň na úrovni dvouletého studia.

Pro podrobné informace o studiu v Americe navštivte buďto webové stránky agentury CCI na adrese www.akcevpohode.cz a nebo kontaktujte zástupkyni paní Janu Rule na e-mailu info@akcevpohode.cz, případně na telefonním čísle +420 / 605 456 603.

Diskuze na téma Studium na střední škole v USA

:) :( :D :p :| :O ;) 8) X) :_( :$ :@ :Z

Pro odeslání příspěvku se můžeš přihlásit nebo odeslat anonymně pod přezdívkou. Pro přihlášení musíš být zaregistrovaný. U příspěvků neregistrovaných nebo nepřihlášených uživatelů se zobrazí IP adresa.

Jméno nebo přezdívka:
Opiš kontrolní kód: Kontrolní kód

Příspěvky obsahující vulgární výrazy, komerční odkazy nebo odkazy nesouvisející s tématem budou smazány.

[5] STanda GT (188.122.208.4), 14. prosince 2017 17:11
Supeeer, přesně tohle jsem hledal!! Stipendium na středoškolské studium ve Státech by bylo peckovní, teď ještě kdyby to dopadlo! Jojojooo X) V každém případě díky za tip na CCI!!!! :DPořád se mi tomu nechce věřit, že ta možnost je... Pojedete někdo se mnou? http://www.akcevpohode.cz/studium-stredn...
[4] Ondra (85.71.187.32), 28. června 2017 22:52
Mrkni se na bagmaster.cz já do nich mám batoh už několik let a to ho vůbec nešetřím a pořád drží :-)
[3] Jirka (2001:67c:289c:3::78), 27. června 2017 09:58
Musíš koupit něco kvalitnějšího, já mám batoh už 4 roky a vypaá pořád jako nový
[2] Marek (78.45.142.18), 26. června 2017 12:44
Jaký batoh nosíte do školy? mě se vždy po roce rozpadá....
[1] LubosHa, 26. listopadu 2015 15:53
Osobně jsem přemýšlel o vysokoškolském magisterském studiu v USA (vím, trochu od tématu, ale možná to někomu pomůže), protože se mi líbí jejich systém a MSc. Primárně z finančních důvodů jsem ale nakonec zvolil trochu jinou cestu, a sice americký typ vysokoškolského studia v ČR. Český magistr mě zkrátka moc nelákal a myslím si, že jsem udělal dobře, takže mohu každému doporučit (http://www.ligsuniversity.cz/titul-msc/... Do USA se chystám alespoň na chvíli po dokončení studia...

seminarky bez prace

Podklady pro seminární práce

Hodnocení článku

3,2
Oznámkuj článek jako ve škole
1 2 3 4 5
Známkovalo 1936 čtenářů

Další články tohoto autora