Trojka nebo čtyřka? Svět se nezblázní

7. září 2009, Tin

Nebudu chodit kolem horké kaše. „Vejška“ je setsakramentsky nejlepší období mého života. Tolik volnosti a životní svobody, už v dalších fázích, kdy budeme velkými manažery, těžko najdeme. Budeme vzpomínat na tyto časy v přesčasech, na cestě do práce nebo v hotelích, kam nás šéfové uvrhli.

Válenda, pohoda. Upřímně, už ani nevím, jaký zvuk vydává můj budík. Teda, jestli jsem ho od maturity náhodou nevyhodil. Můj žebříček nejoblíbenějších webových stránek: 1. filmy, 2. seriály, 3. obědy v menze, 4. Meebo, 5. televizní program. Můj denní program 1. spánek, 2. jídlo, 3. společenský život, 4. sport.

Ale jsou tady i nepříznivé časy. Pochopitelně. I sluníčko musí večer zapadnout, aby ráno vylezl. Zvlášť pro takové spáče jako já, kteří si chtěli jen prodloužit bohémské mládí. Přijde zkouškové období (taková mini maturita) a lisování mozku v cirkulárce může začít. O takových zážitcích píše kdekdo, hlavně „prváci“ srší svými moudry a rady, abyste zabrali a šli nebojácně na 200%. Souhlasím.

Období, kdy jsou úsměvy na jindy veselých a pohodových tvářích vzácným přírodním úkazem jako El-ňino. Pesimismus a poraženecké nálady studenti šíří do všech světových stran. Automaty na kafe už kolem poledne bliká NO KAFE. Kdo se těšíte na vysokou, zažijete atmosféru, který se většinou vyskytuje jen v obklíčeném hradu. Zdarma!!:)

Nebudu škemrat, nebudu prosit, nebudu ze sebe dělat zkušeného „mazáka“. Moje rada: Buďte prostě v pohodě. Když vás přepadnou myšlenky typu: Vůbec nic neumím, tak si dejte volume doprava. Když zjistíte, že zkoušku zatím nikdo neudělal a jdete jako poslední, tak si v duchu šeptejte: Jsem jiný.

A jestli to funguje? Nechť je mých 59 kreditů z šedesáti důkazem pohody. Mohlo to být víc, škoda. Lenost si mě bohužel omotala. Příští rok mám ambiciózní cíl. Nasbírat přes 80 kreditů, co myslíte, dokážu to? Spíš bych měl položit jinou otázkou. Myslíte, že příští rok pohlídám docházku? :)

Už se nemůžu dočkat, až v lednu napíšu článek, že jdu na Úřad práce.

Student 2. ročníku Pedagogické fakulty na UJEPu

Diskuze na téma Trojka nebo čtyřka? Svět se nezblázní

:) :( :D :p :| :O ;) 8) X) :_( :$ :@ :Z

Pro odeslání příspěvku se můžeš přihlásit nebo odeslat anonymně pod přezdívkou. Pro přihlášení musíš být zaregistrovaný. U příspěvků neregistrovaných nebo nepřihlášených uživatelů se zobrazí IP adresa.

Jméno nebo přezdívka:
Opiš kontrolní kód: Kontrolní kód

Příspěvky obsahující vulgární výrazy, komerční odkazy nebo odkazy nesouvisející s tématem budou smazány.

[1] Tereza (83.240.0.132), 9. září 2009 17:15
Ahoj bojim se že mě nevemou na střední školu vojenskou v třeboni :$když sem měla na konci 8. třídy jednu 4

seminarky bez prace

Podklady pro seminární práce

Hodnocení článku

3,0
Oznámkuj článek jako ve škole
1 2 3 4 5
Známkovalo 1751 čtenářů

Další články tohoto autora