Užijte si jazykový pobyt na Maltě

1. července 2015, Administrátor

Výuka angličtiny, nebo jiného cizího jazyka patří v létě mezi populární činnosti mnoha studentů. Dlouhé prázdniny a nové zážitky je většinou táhnou do zahraničí. Mezi jednu z oblíbených destinací, kam se jezdí mladí učit je Malta.


Typy jazykových kurzů

Nabídka zahraničních jazykových pobytů je velké množství. Pro studenty bývají nejzajímavější právě tyto kurzy:


Jazykové školy na Maltě

Na Maltě je celá řada jazykových škol. mezi nejoblíbenější, které můžeme doporučit patří Easy school of Languages Valleta. Škola disponuje 12 třídami, studovnou, počítačovou učebnou. Přístup na internet je možný pomocí WiFi. Po škole nebo o přestávce máte k dispozici pohodlnou studentskou místnost, kde se můžete podívat na televizi nebo DVD, přečíst noviny nebo pohovořit v klidu s novými přáteli.

Bels Gozo je Rodinná a přátelská škola, jejímž hlavním cílem je nabídnout vysoce kvalitní kurzy. Škola se nachází na ostrově Gozo, malé sestře Malty. Těší se tak ideální pozici: na venkově, 5 minut od Kercemu a 20 minut pěšky do Victorie, největšího města ostrova. Škola je plně klimatizovaná a má 9 tříd. Kurzy angličtiny probíhají v malých skupinkách (maximálně 12, průměrně 8 studentů), což umožňuje vyučujícím, aby se maximálně věnovali každému jednotlivému studentovi.

Bels St. Paul¨s Bay. Výuka na škole BELS v St. Paul´s Bay je založena na komunikaci a nabízí studentům možnost svobodně se vyjadřovat v každodenních životních situacích. Kvalifikovaní a motivovaní vyučující těží z dlouholetých zkušeností výuky angličtiny coby cizího jazyka.

Mezi nejstarší školu na ostrově patří Salina Bay a zaručuje vysokou kvalitu výuky, která je přesně určená studentům z neanglicky mluvících zemí. Naše partnerská škola se nachází ve Swataru v létě a na začátku programu v St. Julianu. Budete studovat se studenty z celého světa v klimatizovaných a pohodlných učebnách. Každý týden se po škole pořádají různé sportovní akce, rekreační a kulturní aktivity a celodenní exkurze.


Co je potřeba

V podstatě se nemusíte předem o nic starat. Výběr jazykového pobytu na Maltě je čistě na Vás. Cestovní agentura Vám poradí a pomůže s výběrem, pokud si nebudete jisti. Další průběh s agenturou je následující:


A kam se chystáte na prázdniny vy?

Diskuze na téma Užijte si jazykový pobyt na Maltě

:) :( :D :p :| :O ;) 8) X) :_( :$ :@ :Z

Pro odeslání příspěvku se můžeš přihlásit nebo odeslat anonymně pod přezdívkou. Pro přihlášení musíš být zaregistrovaný. U příspěvků neregistrovaných nebo nepřihlášených uživatelů se zobrazí IP adresa.

Jméno nebo přezdívka:
Opiš kontrolní kód: Kontrolní kód

Příspěvky obsahující vulgární výrazy, komerční odkazy nebo odkazy nesouvisející s tématem budou smazány.

[6] Petr (78.45.142.18), 17. května 2017 18:52
Tak díky, přihlásil jsem se na školu www.cloverleaf.cz, v Ostravě :-)
[5] Martina (209.133.66.214), 8. května 2017 17:46
Ano učí tam rodilí mluvčí, učí dobrým způsobem věnují se všem a je to taková pohoda, žádný nátlak jako na střední
[4] Patrika (85.71.187.32), 7. května 2017 11:57
A kdo tam učí Martino? jsou to rodilí mluvčí? nebo jsou tam učitelé z čr?
[3] Martina (51.15.43.205), 4. května 2017 23:23
Já chodila na jazykovku v Ostravě a jsem za to strašně rádá, hodně mi to pomohlo při hledání zaměstnání
[2] Petr (78.45.142.18), 3. května 2017 14:21
Ahoj, budu letos končit střední průmyslovou školu v Ostravě, na naší škole se jazyku moc nedalo a tak bych chtěl jít do jazykové školy po střední na rok, nevíte jak to funguje a jaká škola je v Ostravě?
[1] Gabinna, 22. srpna 2016 08:33
Ahoj, ráda bych se podělila o mé zkušenosti se zahraničním jazykovým pobytem. Byla jsme na 3 týdny na Maltě - klidně bych tam zůstala i dýl. Bylo to super, rozmluvila jsem se a odbourala strach a stud z anglické konverzace. Pozor si ale dejte na to, že na Maltu jezdí čím dál více českých studentů a pokud se chcete opravdu rozmluvit, najděte si jen zahraniční kamarády, aby vás to opravdu donutilo mluvit anglicky. Jinak je Malta moc krásná a bezpečná země. Jen to chce mluvit i po návratu z Malty, ať se zase nezabrzdíte. Dobré tipy, jak angličtinu zakomponovat i do běžného života v Čechách najdete na téhle stránce http://www.sogoodlanguages.com/english/c... Ať se daří a ať se vám na jazykovém pobytu líbí! :-) Gabi

seminarky bez prace

Podklady pro seminární práce

Hodnocení článku

2,9
Oznámkuj článek jako ve škole
1 2 3 4 5
Známkovalo 2065 čtenářů

Další články tohoto autora